Galeria na Gojach
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  FTP   Dojazd   Kontakt  

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

  Druk cyfrowy    
 
Ulotki reklamowe cyfrowe i offsetowe
Ulotki to najtańszy i jeden z najskuteczniejszych sposobów dotarcia do klientów. Ulotki reklamowe pozwalają w zwięzły i atrakcyjny sposób poinformować klienta gdzie i jak może otrzymać określony produkt czy usługę.

A my wiemy jak te ulotki dobrze zaprojektować i wydrukować!

Zaufało nam wielu klientów z całej Polski. Ulotki reklamowe przez nas wykonane trafiają również poza granicę naszego kraju. Mamy wielu stałych klientów, którzy cenią sobie współpracę z nami.

Będziemy zaszczyceni jeśli dołączysz do tego grona zlecając nam zaprojektowanie oraz druk ulotek i będziemy razem się cieszyć z Twojego sukcesu!

W naszej firmie znajdziesz szeroki wybór ulotek reklamowych we wszystkich popularnych formatach i nakładach. Atrakcyjne ceny, szybka realizacja, wysoka jakość druku ulotek to nasza główne atuty.

ULOTKI CYFROWE
Zapewniamy druk ulotek w każdym formacie, z uszlachetnieniem i pełną introligatornią: foliowane, składane na pół, na trzy części w tzw. tryptyk lub dowolnie według Państwa uznania pomysłu czy potrzeby. Ulotki drukujemy w każdej ilości na papierze błysk lub mat do 300g!
Proponujemy Państwu również, wykonanie projektu graficznego oraz skład i łamanie materiałów przeznaczonych do druku. Dzięki naszemu profesjonalizmowi i kreatywności zapewniamy najwyższą jakość i terminowości naszych usług.


ULOTKI OFFSETOWE
Druk dwustronny na offsetowej maszynie najnowszej generacji. Rozmiary A3 (29,7 x 42 cm), A4 (21 x 29,7 cm), A5 (14,8 x 21 cm), A6 (10,5 x 14,8 cm). Druk kolorowy CMYK (nieograniczona liczba kolorów), papier kredowy biały obustronnie powlekany, 135 g/m².
Nasze ulotki w odróżnieniu od innych laserowych ulotek drukowane są na papierze kredowym o różnych gramaturach: od 80 g do 300 g.

Ulotki kolorowe, dwustronne A4 mogą służyć również jako załączniki do różnych produktów, krótkie instrukcje obsługi urządzeń, atrakcyjne reklamówki wyrobów i usług, mini-katalogów do galerii, wystaw itp.
 
 
 
 
 
Zapraszamy
"GALERIA NA GOJACH"
A.B.K. Heczko
43-430 Ustroń
ul. Błaszczyka 19
 
Telefon
+48 33 854 11 00
galeria@heczko.pl
www.heczko.pl
 
Godziny
otwarcia galerii:
Od Poniedziałku do Piątku
w godz. 9.30 do 17.00
 
  Projekt, wykonanie, hosting i opieka nad stroną www - Marek Landowski - www.marlan.pl