Galeria na Gojach
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  FTP   Dojazd   Kontakt  

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

  Druk cyfrowy    
 
Banery reklamowe

W naszej ofercie znajduje się szeroka gama artykułów reklamy wizualnej. Proponujemy Państwu banery winylowe oraz tekstylne. Nasze banery reklamowe wykonane są z wysokiej jakości materiałów, a pełno-kolorowy druk jest ostry i nie ulega łatwo działaniu czynników atmosferycznych. Gwarantujemy najwyższej jakości materiały, precyzyjne i terminowe wykonanie zamówienia oraz sprawdzoną technologię.
Banery reklamowe to jeden z najlepszych, a zarazem najtańszych sposobów na promocję Państwa towarów i usług, a także marki firmy.
Atrakcyjne wizualnie, przyciągające wzrok kolorowym nadrukiem, zwrócą uwagę Twoich przyszłych klientów.
Bannery wykonujemy na plandekowym materiale z PCW. Tkanina może być wykończona na ostro lub dla wzmocnienia podwinięta do tyłu i zgrzewana. Dla ułatwienia mocowania stosujemy oczkowanie lub zgrzewanie tuneli. Nadruk wykonujemy pełnokolorowymi (CMYK) ploterami.
Cechy druku w określonych rozdzielczościach:

Do naszej oferty wprowadziliśmy także pełnokolorowy druk na materiałach odblaskowych. Dzięki specjalnym właściwościom zastosowanej tkaniny PCW, bannery odblaskowe są doskonale widoczne także w nocy . Druk pełnokolorowy bezpośrednio na tkaninie odblaskowej, pozwala osiągnąć zdumiewające efekty za niewygórowaną cenę.
 
 
 
 
 
Zapraszamy
"GALERIA NA GOJACH"
A.B.K. Heczko
43-430 Ustroń
ul. Błaszczyka 19
 
Telefon
+48 33 854 11 00
galeria@heczko.pl
www.heczko.pl
 
Godziny
otwarcia galerii:
Od Poniedziałku do Piątku
w godz. 9.30 do 17.00
 
  Projekt, wykonanie, hosting i opieka nad stroną www - Marek Landowski - www.marlan.pl